SFL » Aktuality

aktuality

24.04.SUPERFINÁLE 11.05.2019 SFL vedení

SUPERFINÁLE se odehraje 11.05.2019. Zápas o 3. místo začne v 15:15. Superfinále od 16:00!

24.04.Semifinále 2. kolo, o umístění - 22.04.2019 SFL vedení

Superfinále si po třetí za sebou zahrají Sk J-elita a Fbc Holba Blues. Sk J-elita budou usilovat o zlatý hattrick!

O 3. místo si to rozdají Fbc Bond Boys 007 a Warriorsi. Fbc Bond Boys 007 v předešlých dvou sezónách získali bronz.

15.04.Semifinále 1. kolo, o umístění - 15.04.2019 SFL vedení

V prvním kole semifinále zvládla Fbc Holba Blues a Sk J-elita své zápasy lépe a jsou jedno vítězství od Superfinále.

Fbc Holba Blues porazila Fbc Bond Boys 007 v prodloužení (2:1 PP). Sk J-elita rozhodla zápas s Warriorsi ve druhé půli (7:5).

V zápasech o umístění porazila Hvězdná pěchota Novatop Hájov vstřeleným gólem v prodloužení (3:2 PP). Fbc Sokol stejným výsledkem porazil Thc Lahvators v základní hrací době (3:2).

02.04.Čtvrtfinále 3.kolo - 01.04.2019 SFL vedení

V rozhodující třetí sérii se po pěkném zápase stal posledním semifinalistou tým Fbc Bond Boys 007.

Hvězdná pěchota vs. Fbc Bond Boys 007 (2:5).

27.03.Čtvrtfinále 2.kolo - 27.03.2019 SFL vedení

Hvězdná pěchota odvrátila matchball a vyhrála v dramatickém zápase až po samostatných nájezdech nad Fbc Bond Boys 007 (4:5 SN). Další tři utkání vyhrály favorizované týmy a postoupily do semifinále SFL. Poražení si zahrají o celkové umístění.

Thc Lahvators vs. Warriorsi (3:6), Fbc Sokol vs. Sk J-elita (4:10), Novatop Hájov vs. Fbc Holba Blues (2:3).

22.03.Čtvrtfinále 1.kolo - 18.03.2019 SFL vedení

Nováček soutěže Novatop Hájov potrápil favorita (vítěze základní části) Fbc Holba Blues a po vyrovnaném utkání padl až v prodloužení (2:1PP). Sk J-elita nepřipustila překvapení a zvítězila nad Fbc Sokol (7:2). Warriorsi si poradili s Thc Lahvators (5:2).  Hvězdná pěchota začala v zápase ztrácet krok až ve druhé půli a prohrála s Fbc Bond Boys 007 (4:8).

26.02.Čtvrtfinále SFL vedení

První čtvrtfinálové dvojice: Čtvrtfinále cf.3 Warriorsi vs Thc Lahvators; Čtvrtfinále cf.4 Hvězdná pěchota vs Fbc Bond Boys 007

26.02.Předkolo play off - 2.kolo - 26.02.2019 SFL vedení

Fbc Bond Boys 007 v dvojzápase neztratili ani bod a zajistili si do play off pátou příčku. Fbc Bond Boys 007 vs. KompresorX (6:2); Thc Lakvators vs. Fbc Bond Boys 007 (2:4). Fbc Holba Blues ani Sk J-elita ve svých zápasech nezaváhaly a o lepší pozici do play off se rozhodne v posledním vzájemném zápase. Fbc Holba Blues vs. Warriorsi (5:2); Sk J-elita vs. Hvězdná pěchota (3:2).

25.02.Předkolo play off - 1.kolo - 18.02.2019 SFL vedení

Boje o umístění pro zápasy play off pokračují.  Hvězdná pěchota nestačila na Fbc Holba Blues (3:5) a je již téměř nereálné, aby se dostala na třetí pozici. Warriorsi prohrály s Sk J-elita (4:6) a do play off půjdou nejlépe z třetího místa. Fbc Bond Boys 007 vyhrál těsným výsledkem s Novatop Hájov (3:2). Fbc Sokol prohrál s Thc Lahvators (4:5). Nejdále k postupu do play off má KompresorX.

05.02.17.kolo - 04.02.2019 Tomáš Švarc

Novatop Hájov nedokázal vstřelit branku Fbc Bond Boys 007 a prohrál (0:5). Hvězdná pěchota prohrála ve svém posledním zápase v základní části s Thc Lahvators (4:6) a bude se strachovat o udržení čtvrtého místa. Warriorsi si před posledním kolem zajistili vítězstvím nad Fbc Sokol (7:4) třetí místo v základní části SFL. Sk J-elita vyhrály s odolávajícím soupeřem KompresorX (7:2) a mohou před posledním zápase stále pomýšlet na první místo. V případě zaváhání  Fbc Holba Blues a výhry Sk J-elita nad svým soupeřem.

29.01.16.kolo - 28.01.2019 SFL vedení

Fbc Holba Blues přestřílela Warriorsi (9:3) a drží první místo v tabulce. KompresorX po nadějném vstupu do utkání nakonec podlehl vysoko s Hvězdnou pěchotou (2:9). Novatop Hájov začíná být pro všechny těžkým soupeřem, další body vzal Fbc Sokol (3:5). Fbc Bond Boys 007 ztratili slibně rozherané utkání, kdy vedli 3:0, v druhé polovině utkání přeply Sk J-elita o vyšší level a zvítězili o gól (4:5).

10.01.13.kolo - 07.01.2019 SFL vedení

KompresorX po prohře s Fbc Bond Boys 007 stále poslední (1:8). Sk J-elita po třetí v řadě ztratila body a po porážce s Warriorsi klesla na třetí místo (2:10). V zápase Thc Lahvators a Fbc Sokol si soupeři odnesli po bodu (2:2). Fbc Holba Blues porazila Hvězdnou pěchotu vysoko (9:3) a posunula se na první místo.

04.12.9.kolo - 26.11.2018 SFL vedení

Po první porci vzájemným zápasů Sk J-elita vedou tabulku bez ztráty jediného bodu. KompresorX se porpvé v sezóně dočkal vítězství a odrazil se z posledního místa.

Fbc Holba Blues vs Fbc SOkol 4:2; Sk J-elita vs Thc Lahvators 5:1; Warriorsi vs Fbc Bond Boys 007 3:1; Novatop Hájov vs KompresorX 2:4

13.11.7.kolo - 12.11.2018 SFL vedení

Warriorsi ztratili s Fbc Holba Blues všechny body pár vteřin před koncem (3:4). Hvězdná pěchota si pohlídala vítězství s papírově slabším soupeřem KompresorX (6:4). Novatop Hájov slaví první vítězství v sezóně, porazil Fbc Sokol (6:3). Sk J-elita pokračují bez ztráty bodů, Fbc Bod Boys 007 klesají v tabulce (6:3).

© 2015 - 2019 SFL | Autor: Milan Kvita | kvita.milan@gmail.com | webdesign & code